Wydawca treści Wydawca treści

Wiaty turystyczne w Nadleśnictwie Pińczów

Nadleśnictwo Pińczów przypomina, że używanie otwartego ognia (w tym rozpalanie ognisk) na terenie lasów i w odległości do 100 m od ściany lasu, poza miejscami do tego wyznaczonymi, jest zabronione. Dlatego warto skorzystać z istniejących obiektów na terenie Nadleśnictwa Pińczów, które mają odpowiednio przygotowane miejsca na ognisko.

W związku z powyższym zachęcamy do korzystania z wiat turystycznych na terenie Szkółki Leśnej w Michałowie oraz Leśnictwa Teresów i Bogucice. Znajdują się tam miejsca przeznaczone do rozpalania ognia. Szczególnie zapraszamy do wiaty turystycznej zlokalizowanej na Szkółce Leśnej w Michałowie, która jest zdecydowanie najlepiej wyposażona. Obiekt ten ma dostęp do energii elektrycznej, posiada niewielkie zaplecze sanitarne (2 toalety) oraz stoły wraz z ławami zapewniające miejsca siedzące dla ok. 100 osób.

Zasady udostępniania wiat turystycznych opisuje „Regulamin wynajmu wiat turystycznych na terenie Nadleśnictwa Pińczów”, który wraz z cennikiem umieszczony jest poniżej.

W przypadku zainteresowania wynajmem wyżej wymienionych obiektów turystycznych zachęcamy do telefonicznego kontaktu celem ustalenia terminu, miejsca oraz szczegółów, a następnie prosimy o formalne wystąpienie z załączonym poniżej formularzem.

Osobą do kontaktu jest: Aleksandra Jabłońska

nr tel. +48 883 313 448; +48 41 377 19 14