Lista aktualności Lista aktualności

Puchar Dyrektora należy do Daleszyc

7 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej Powiatowego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Pińczowie odbył się po raz trzeci Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu zorganizowany przez Nadleśnictwo Pińczów oraz radomską dyrekcję Lasów Państwowych.

Udział w zawodach zgłosiło dziewięć drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Barycz, Daleszyce, Pińczów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko, Starachowice, Stąporków, Suchedniów i Zwoleń (wraz z przedstawicielem RDLP).

Drużyny grały w dwóch grupach (A, B) systemem „każdy z każdym”. Mimo, że nasi leśnicy to amatorzy, turniej był na wysokim poziomie, a najciekawsze zagrania rozstrzygane były w samych końcówkach meczów i dostarczały wiele emocji.

Zwyciężyła drużyna Nadleśnictwa Daleszyce zdobywając po raz pierwszy Puchar Dyrektora – nadleśnictwo to w nagrodę zorganizuje turniej za rok. Drugie miejsce wywalczyło Nadleśnictwo Zwoleń. Natomiast trzecie miejsce po raz kolejny zdobyło Nadleśnictwo Barycz. Wyłoniono także najlepszych zawodników, którymi zostali Małgorzata Sadlińska z Nadleśnictwa Stąporków oraz Tomasz Stachera z Nadleśnictwa Daleszyce. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, drobne upominki oraz pamiątkowe puchary, a dla pierwszych trzech miejsc medale dla zawodników. Wręczyli je Andrzej Wójciak, nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów oraz Agnieszka Kołodziejczyk-Krzak z Nadleśnictwa Pińczów.

Okazją do kolejnych rozgrywek będzie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu organizowany w sierpniu.

Nadleśnictwu Pińczów dziękujemy za organizację turnieju.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej!